• Vieme, čo jedia Vaše deti

• Vieme, čo jedia naše deti a sme nesmierne šťastní, že sa nám podarilo nadviazať spoluprácu s malými regionálnymi producentmi a skladové regály v školskej jedálni zaplnili hodnotné produkty priamo z farmy:

• slepačie vajcia z chovu vo voľnom výbehu na farme v Klokoči - dodávateľom je Poľnohospodárske družstvo Lieskovec,
        • hovädzie a bravčové mäso a výrobky - dodávateľom je farma Agrobell, s.r.o. Sliač,
        • mlieko a mliečne výrobky - dodávateľom je farma Poľnohospodárske družstvo Ďumbier Brezno,
        • chlieb a pekárenské výrobky nám dodáva GM plus, s.r.o. Detva. Vieme, že zdravá výživa je dlhodobý, respektíve celoživotný štýl stravovania a preferencie potravín so zameraním na vysokú nutričnú kvalitu, pestrosť a plnú výživovú hodnotu, preto naše pani kuchárky zostavujú jedálne lístky tak, aby deti už od útleho veku vnímali dôležitosť kvality potravín.